o mnie

Hej, mam na imię Natalia i jestem UX/UI Designer.

Pracuję zdalnie z Anglii. Mój dom jest moim biurem 🙂

Kiedy odwiedzasz różne strony internetowe, czy masz czasem trudności ze znalezieniem tego, czego szukasz i szybko opuszczasz stronę? Albo jest za dużo tekstu, czcionki są zbyt małe, brakuje tytułów i trudno się skanuje wzrokiem stronę. Nie ma szybkich linków tam, gdzie powinny być, a nawigacja jest naprawdę trudna. Będąc pasjonatką UX czyli doświadczenia użytkownika pomagam moim klientom tworzyć strony internetowe, które są jasne i proste oraz spełniają potrzeby ich klientów.

Myślę, że nigdy nie jest za późno na przeprojektowanie swojego życia zawodowego, dlatego postanowiłam przeprojektować swoje i zamienić swoją pasję w karierę.

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na Wydziale Architektury i Urbanistyki z tytułem magistra inżyniera Planowania Przestrzennego. Przez 6 lat pracowałam jako Planista Przestrzenny w Polsce, a następnie przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii, gdzie przez wiele lat pracowałam w Księgowości. Ponieważ zawsze brakowało mi kreatywnej części mnie, zaczęłam pomagać startup’om w tworzeniu tożsamości marki, projektowaniu logo czy materiałów marketingowych.

Kiedy kilka lat temu złamałam rękę, poznałam mojego fizjoterapeutę, który okazał się również autorem. Przetłumaczyłam na język polski jego książeczkę dla dzieci „Kevin kangurek, który nie potrafił skakać” i wydaliśmy ją w Polsce jako dwujęzyczny zestaw dwóch książeczek: jedną kolorową do czytania po polsku, drugą do kolorowania i czytania po angielsku – zredagowałam zeskanowane ilustracje i wykonałam projekt graficzny/layout książki.

Od tego czasu zaczęłam robić coraz więcej graficznych projektów, a także zaczęłam budować przyjazne SEO strony internetowe w WordPress. Podczas tworzenia stron internetowych doświadczenie użytkownika zawsze było moim priorytetem, dlatego ukończyłam kurs UX Design i otrzymałam Professional Diploma in UX Design.  Kilka miesięcy później otrzymałam Certyfikat Professional Certificate in Visual Design. Teraz jestem również członkiem Interaction Design Foundation, aby kontynuować edukację UX.

W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, pływać i robić zdjęcia natury.

… i jestem zakochana w wombatach! Słodkich australijskich torbaczach 😊🥰

... Natalia była potężną i fantastyczną siłą, bez której ten projekt nigdy by nie powstał, inicjując i nadzorując każdy krok od początku do końca. Najlepsze atrybuty Natalii to rzetelność, zdolność adaptacji, uczciwość, pracowitość i postawa "dam radę". To właśnie ich znajomość dała mi pewność, aby bez obaw dać jej wirtualną swobodę w tworzeniu wspomnianej książki i strony internetowej...

Jonathan Elabor
fizjoterapeuta i autor MCSP SRP OLY